Cilt Bakım Kozmetik Ürünler Avrupa Satış

Bölgesel Olarak İncelmek ve Sıkılaşmak İçin Neler Yapabileceğinizi Anlatıyoruz

Bölgesel incelme ve sıkılaşma için elbette ki en iyi yöntem ihtiyaç duyduğunuz bölgeyi çalıştırmak. Ancak bazen yeterli zamana sahip olmadığımızdan spor yapamıyoruz bazense spor yapsak da daha hızlı sonuç almak adına bazı destekleyicilere ihtiyaç duyuyoruz. Bölgesel sıkılaşma ve incelme için size yardımcı olabilecek ürünleri ve işinizi kolaylaştıracak uygulama yöntemlerini sizin için araştırdık. Ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda var.

Bölgesel olarak fazlalıklardan kurtulmaya yardımcı olurken vücudun sıkılaşmasına da katkı sağlıyor.

Gözeneklerden deriye hızlıca nüfuz eden soğuk lipoliz jel uygulandığı bölgede karıncalanma hissi yaratıyor ve bu şekilde önce yağ hücrelerinin donmasını sonrasında ise bu yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlıyor.

Genelde vücuttan atılan yağ ile deride gevşemeler olabiliyor; fakat soğuk lipoliz jel, özel formülü sayesinde bu gevşemeleri engelliyor.

Cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor ve selülit oluşumunu önlemede de oldukça etkili.

Hidrasyon kaybını önlemek için cilt üzerinde bir bariyer oluşturuyor.

Glikolik Asit sayesinde pürüzsüzleştiri etkiye sahip. Vücudu ölü hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt yüzeyindeki renk tonu düzensizliklerini eşitleyerek hücre yenilenmesini arttırmaya yardımcı oluyor. Böylece cilt daha parlak, daha taze ve daha aydınlık görünüyor.

Cilt yaşlanmasını önlemek ve düzeltmek için eşsiz bir aktif madde olan Fitik Asit sayesinde aydınlatıcı etkiye sahip. Çevresel kirliliği nötralize edip cilt tonunu ayarlıyor ve sebumu normalize ediyor.

İçerdiği Jojoba Yağı, Üzüm Yağı, Aynısefa Çiçeği Ekstraktı, At kuyruğu Ekstraktı, Hidrolize Deniz Marulu Ekstraktı ve E Vitamini sayesinde cildin daha yumuşak ve daha elastik olmasını sağlayan bir film tabakası oluşturarak cildi koruyor.

Düzenli kullanımda, cildin daha parlak ve esnek olmasını sağlıyor.

SHOPPING CART

close
WhatsApp chat