pomeranya

KÖPEK CİNSLERİ Yorum yap

Hayatımıza neşe ve güzellik katan köpekler her gün her an yanımızda sadık bir dost  olarak bulunmaktalar.Kendilerine yapılan iyiliği hiç unutmayan köpekler peşimizde sevimli ve dost canlısı hareketler sergileyerek kendilerini tabiri caizse zorla sevdiriyor. Aynı dünyada doğduğumuz bu sevimli köpek dostlarımız bizleri mutlu ediyor, seviyor ve içten bir sıcaklık sergiliyor, eğer sizde evinizde sevimli bir köpek beslemek istiyorsanız ev ve yaşam kategorisinden evcil hayvan ürünleri başlığını tıklayarak istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

Köpeklere ve genelde tüm hayvanlara sıcak ve dostane yaklaşmamız bir insanlık gereği. Bırakın onlara kötü davranmayı sert bir bakış bile köpekleri üzebiliyor ve köşelerine çekilebiliyorlar. Sizde sevimli dostlar edinmek ve hayatı böyle güzel bir varlıkla paylaşmak istiyorsanız size bir kaç tane köpek cinsi önerebiliriz. Evet bütün köpekler güzel ve sevimli fakat küçük olması onu taşıyabilmeniz açısından önemli ise işte size birkaç tane sevimli küçük evde beslenmeye uygun köpek cinsi:

1.Papillon papillon cinsi köpekler oldukça küçük ve tatlı görünümlü köpeklerdir. Uzun kulaklarıyla ve tüyleriyle sevmeye doyamacağınız papillon eski çağlarda sadece kraliyet ailesi sahip olabiliyor ve besliyorlardı.Kulakları son derece iyi işiten bu köpek türü zeki ve çevik.

papillon

2.Boston Terrier Boston terrierler, çocuklarla iyi bir iletişime sahip olduğu için tercih edilirler. Aile köpeği olmaya çok müsaittirler.Fazla tüy dökmezler, görünüşleride sevimli küçük ve tombuldur.

boston terrier

3.Maltese (Malta Köpeği) cinsi köpekler tüyleri ve rengiyle kar topunu andırırlar.İnsanlar ile temas halinde olmayı severler. Saatlerce saçlarının
taranmasından ve bakımının yapılmasından hoşlanırlar.

malta köpeği

4.Sıradaki köpeğimiz pug cinsi. Bu köpeği gördüğümüzde gülmeye başlayacak ve espiriyle karışık aile büyüklerinden birilerine benzeteceğiz. Kırışık ve huysuz bir surat ifadesi olsa da bu haliyle bile oldukça sevilesi duruyor.

pug

5. Pomeranya köpekleri nazik ve kokoş bir görünüme sahiptirler. İnsanlarla etkileşime açıktırlar fakat bazen fazla ses çıkarabilirler.

pomeranya

6. Chihuahua Chihuahua’nın ufak tefek göründüğüne bakmayın sinirlendiklerinde arsızlaşır ve ıstırabilirler bu yüzden küçük çocuklara almak pek uygun olmayacaktır.

Chihuahua

7. Shih Tzu Evde küçük çocuklar için beslenilmeye uygun nazik ve sevimli tavırları ile mükemmel uyum sağlar çünkü bu köpekler arkadaşlık için yetiştirilmişlerdir.

Shih Tzus

Evcil hayvan beslemek hem mutluluk kaynağı hem de yalnızlığımızı paylaşabileceğimiz iyi bir dost. Eğer sizde yeni yılda hem kendinizi hemde sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hemen evcil hayvan ürünleri kategorimizi ziyaret ederek işe başlayabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

büyümeyen köpek cinsleri, japon köpek cinsleri, en iyi köpek cinsleri, orta boy köpek cinsleri, köpek fiyatları, süs köpeği ırkları, alman çoban köpeği, malta köpeği, pug köpekler, papillon köpek cinsi

Bir cevap yazın