akıllı telefonlar

TELEFON ÇEŞİTLERİ Yorum yap

Telefon ve aksesuarları şüphesiz hepimizin ilgisini çekiyor. Telefon kullanmak ve telefon çeşitlerini araştırmak aslında zevkli uğraş. Her ne  kadar telefon fiyatları cep yaksa da almışken iyi bir telefon almak ve kullanmak hepimizin isteği. Peki telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz. Telefon hangi özelliklere sahip olmalı. Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber aldığımız son model telefonlar bile 1 senede eski moda olabiliyor ama önemli olan telefonun  kullanışlı özellikleri kullanılabilir nitelikte ve orjinal ve hafızası geniş olması.

akıllı telefonlar

Android telefon alırken dikkat etmemiz gereken hususlar :

İşlemcisi, Android yani akıllı telefonlarda çoğunda Qualcomm’un Snapdragon işlemcileri yer alıyor. Snapdragon üç çeşit serisi var 800 üst düzey segment, 600 serisi orta segment, 400 serisi ise giriş seviyesi akıllı telefonlar.Üst düzey istiyorsanız 800 segmentte olmalı.

Ram, telefonun ram kapasitesi son çıkan telefonlar 4 GB RAM kullanılıyor. Hatta bazı telefonlarda daha üstü kullanılmaya başlandı.Sizde tercih ederken en az 4 GB RAM olmasına özen gösterin.

Ekran, telefonunuzun en çok kullanıldığı yer sizinde tahmin ettiğiniz gibi. Bu  sebeple ekranı ve dokunmatik özelliği çok iyi olmasına özen gösterin.

Depolama Alanı android telefonların depolama alanı artırılabilir olabiliyor ama  yinede de tercih edecek olursanız yüksek depolama alanına sahip ürünler tercih edin. Çünkü birkaç video ve çektiğiniz yüzlerce fotoğrafla aniden dolan telefon hafızası telefonun güncelleme yapmasına da mani olabiliyor.

Pil, telefonunuzun neredeyse en önemli özelliği sarjının uzun ömürlü olması ve uzun süre dayanması, çünkü neredeyse her işimizi elektronik ortamda yapmaya çalışmamız telefonumuzu çok sık kullanmamız telefonun sarjını çabuk tüketebiliyor. Bu sebepten telefonun şarjının çok iyi olduğu telefonları tercih edebilirsiniz. Bu konuda iyi bir telefona denk gelmek hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırıyor ve piyasada bu konuda çok iyi olan telefon markaları var. Telefon ve aksesuarları kategorisinden yeni ve son çıkan telefon markalarını inceleyebilirsiniz.

telefon kamerası

Kamera, akıllı telefonun belkide ruhumuza hitap eden en önemli özelliği kamerası. Güzel anlarımızı kayda almak hepimizin başını döndürüyor heleki imaj çağındaysak, elektronik ürünlerinden fotoğraf ve kamera kategorisinden güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek kareler yakalayabilirsiniz ve Amiral gemisi telefonların kameraları çok yüksek çözünürlüğe ulaşmış durumda,  Samsung, Huawei, Apple,  LG

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız:

fiyatı düşen akıllı telefonlar 2017, akıllı telefon kampanyaları, telefon fiyatları teknosa, telefon fiyatları samsung, en ucuz telefon fiyatları dokunmatik, vatan telefon fiyatları, 2.el telefon fiyatları

Bir cevap yazın

0
SEPETİM
  • No products in the cart.