Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfadan bizlere sıkça sorulan soruları görüp, cevaplarını bulabilirsiniz.

Sitenize neden üye olmalıyım?

Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız ve kampanya, avantaj, fırsat, kazanç ve duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar olursunuz.

Sitenize üye olmak ne gibi avantajlar fırsatlar sağlar?

Sitemize üye ve bayii müşterimiz olarak her zaman kazançlı olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz kampanya, indirim, hediye gibi birçok ilginizi çekecek fırsatlardan haberdar olup, sitemiz fırsatlarından en üst seviyede faydalanabilmeniz için, kazançlıdır. Üyeliğinizin tüm mağazamız çalışanları olarak hayırlı olmasını dileriz.

Sitenizde üyelik ve kişisel bilgilerim güvende mi?

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Dilerseniz “Hesabım” veya “Kişisel Bilgilerim” bölümünden değiştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Sistemimizden tüm bilgileriniz silinir, kendi isteğiniz haricinde kesinlikle kullanılmaz.

Sitenizde üye gizlilik ve güvenlik esaslarım nelerdir?

Üyeliğiniz esnasında kullanmış olduğunuz ”Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldığınız ürünler vb.)’ “Gizlilik ve Güvenlik” esaslarımız ile belirlenen koşullar dışında kesinlikle üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlara verilmeyecektir. Sadece mağazamız fırsatlarından en üst seviyede kalite, verim ve fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir. Üyelik bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye Nasıl Olabilirim?

Sitemize üye olmak için sağ üst taraftaki kişi butonuna tıklayıp oradan “Kayıt Ol” diyebilirsiniz.

Üyelik Ücretli Midir?

Sitemizde üyelik tamamen ücretsizdir.

Üyelik Sözleşmesi Nedir?

Sitemizde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kalite standartlarımız gereği olarak “Üyelik Sözleşmesi” esaslarına uygun hareket ediyoruz.

Üye ve Ziyaretçi Gizlilik Yükümlülükleri Nelerdir?

Sitemizin ziyaretlerinizde “Resmi Kanuni Haklar” ile Korunmuş bulunan tüm ürün, içerik ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemelerin, “Markaların Korunması” hakkında “Kanun Hükmünde Kararname”, “Marka Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin” önlenmesi konularındaki tüm Kanuni esaslar kapsamında tüm hakları saklıdır. Ziyaretçi ve üyelerimiz tüm içeriğin mağazamıza ait olduğunu bilir ve “Üyelik Sözleşmesi” esaslarıncada saklı tutacağını, başka hiçbiryerde, üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa ve yayın yapmayacağını ve tüm üyelik sözleşmesini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Güvenlik Hakkında Nasıl Emin Olabilirim?

Sitemizin güvenlik gerektiren sayfalarında ve Kişisel Bilgilerinizin bulunduğu sayfalarda “128 bit SSL ( Secure Socket Layer ) Sertifikası” güvenlik teknolojileri kullanılarak sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri dahil şifrelenerek bankanıza ulaşmaktadır. “SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü” sayfada adres çubuğunda https://… şeklinde “Kriptolu Sifreli” görünmektedir. Sitemizde tüm bilgilerinizin güvenliğin sağlanması amacı ile “RapidSSL 128 bit” koruma kullanılmaktadır. Daha detaylı bilgi için “Güvenlik ve Gizlilik” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir?

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı sitemiz içersinde ve kargo ulaşımında “En Üst Gizlilik Esaslarımız” ile korunmaktadır. Siparişleriniz size ulaşana kadar “Paketleme” ve “Fatura Yazılımı” “Ürün İçeriği” hiçbir şekilde belli olmayacak şekildedir. Daha detaylı bilgiler için lütfen “Güvenlik ve Gizlilik” sayfamızı ziyaret ediniz. Mağazamızı ziyaretleriniz, bütün işlemleriniz dan tüm alışverişleriniz “SSL (Secure Socket Layer) sertifikası” garantisi altındadır. “SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü” ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler “128bit Kriptolu Şifreli” olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.
Mağazamız dan alışverişleriniz sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak “SSL (Secure Socket Layer) sertifikası, 128-bit şifrelenip” bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde mağazamız dan siparişlerinize onay verilir ve yeni alışverişlerinize devam edilebilirsiniz. Mağazamız da “Kredi Kartlı İşlemler” ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz veya çalışanlar tarafından görüntülenmediğinden, kayıt edilmesi veya üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi mümkün değildir.
Önemli Not: Kredi Kartlı işlemlere komisyon ve faiz ödemesi yapılmamaktadır. Ürün fiyatlarına olumlu yönde yansımaktadır.

SHOPPING CART

close
WhatsApp chat